Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P7163

Specialista/ka obchodu a podpora marketingu

AGSTAV Třebíč a.s.- nabídka práce Specialista/ka obchodu a podpora marketinguFirma:AGSTAV Třebíč a.s.
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Lesonice u Moravských Budějovic, Třebíč
Volné pracovní místo: Specialista/ka obchodu a podpora marketingu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Specialista/ka obchodu a podpora marketingu - TřebíčPlat:26 000 - 34 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Specialista/ka obchodu a podpora marketinguEmail:kariera@betoni.cz

Popis pracovní pozice:
Ve zmodernizovaném provozu betonárky v Lesonicích vyrábíme špičkovou betonovou dlažbu, ale i designové doplňky
do exteriérů - velkoobjemové květináče a mísy značky Betoni. V posledním roce jsme zcela zrenovovali výrobu
a teď hledáme spolupracovníky, kteří stejně jako my propadli kouzlu betonu.

Náplň práce:
základní obsluha webu a e-shopu společnosti
komunikace s klienty, řešení speciálních požadavků a reklamací
komunikace s externí IT podporou
obsluha sociálních sítí a dalších marketingových kanálů
příprava podkladů pro reklamní agenturu
práce s ERP a CRM systémy

Nástup: ihned/dle dohody

Požadujeme:
SŠ s maturitou/VŠ
AJ nebo NJ na výborné komunikační úrovni
psaní všemi deseti
příjemné vystupování a schopnost efektivně komunikovat
spolehlivost, samostatnost, iniciativa
odpovědnost za svěřené úkoly a agendu
výhodou zkušenosti na obdobné pozici
výhodou zkušenosti s ERP či CRM systémy
výhodou zkušenosti s programováním, tvorbou webu, programy na úpravu fotek (typu Photoshop) nebo CAD programy

Nabízíme:
zázemí silné a stabilní společnosti
možnost přizpůsobit si začátek i konec pracovní doby
možnost příležitostné práce z domu
příležitost rozvíjet své dovednosti formou odborných školení a seminářů
zaškolení na danou pozici
program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a
relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, ergonomické pracoviště, odměna za odpracované roky, firemní akce,
sleva na výrobky společnosti, ...)
finanční růst v závislosti na osobním rozvoji
osobní finanční ohodnocení na základě přístupu a výkonu
nástupní mzdu ve výši 26 000 - 34 000 Kč (dle kvalifikace a praxe)

Kontakt:
Životopis zašlete na adresu: kariera@betoni.cz.
Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Štorková | Třebíč , Třebíč
Telefon: +420 777 879 212
Email: perman@atlanticstudio.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel