Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P7133

Prodavač

MAZEPA s.r.o.- nabídka práce ProdavačFirma:MAZEPA s.r.o.
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Tanvald, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Prodavač - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavač - Liberecký krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: ProdavačEmail:personalni@mazepasro.cz
Kontaktní telefon na pozici: ProdavačTelefon:+420 722 406 049

Popis pracovní pozice:
Hledáme prodavače do stavebnin s možností profesního a karierního růstu, možnost vlastní seberealizace,
měsíční odměny za vykonanou práci

Požadujeme:
- pozitivní a zodpovědný přístup,
- komunikativnost,
- dochvilnost a spolehlivost,
- ideálně 1 rok praxe

Nabízíme:
- možnost profesního a karierního růstu,
- měsíční ohodnocení,
- seberealizace,
- příspěvek na dopravu,
- firemní ubytování,
- uzpůsobení pracovní doby,
- pracovní poměr na dobu neurčitou,
- měsíční odměny,
- školení / zdělávání,
- oblečení,
- stravenky

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin Zeman | Liberecký kraj , Tanvald
Telefon: 722406049
Email: personalni@mazepasro.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel