Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P7127

zahradník prodavač

Zahradnictví Fous- nabídka práce zahradník prodavačFirma:Zahradnictví Fous
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Mělník, Mělník
Volné pracovní místo: zahradník prodavač - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: zahradník prodavač - MělníkPlat:25000-35000
Kontaktní email na pozici: zahradník prodavačEmail:okrasneryby@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: zahradník prodavačTelefon:+420 608 611 798
Další údaje o pozici: zahradník prodavačDalší údaje:www.zahradnictvifous.cz

Popis pracovní pozice:
náplní práce je péče o rostliny a prodej zboží, vše v místě naší provozovny na Mladoboleslavské ulici na
Mělníce

Požadujeme:
zahradnické vzdělání je výhodou, nikoliv podmínkou přijetí
hledáme zodpovědného člověka s příjemným vystupováním, který má rád práci v zahradě, nebojí se učit a
komunikovat s lidmi

Nabízíme:
dovolená 20 dní, v zimě měsíc placeného volna, zaměstnanecké slevy na nákup zboží, pohodový kolektiv v
rodinném prostředí, procenta z tržby

Inzerent:
Ověřený uživatel hynek fous | Mělník , Mělník
Telefon: 608611798
Email: okrasneryby@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel