Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P6834

Expedice objednávek e-shopu LED Solution

firma- nabídka práce Expedice objednávek e-shopu LED SolutionFirma:firma
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Expedice objednávek e-shopu LED Solution - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Expedice objednávek e-shopu LED Solution - LiberecPlat:100,-
Kontaktní email na pozici: Expedice objednávek e-shopu LED SolutionEmail:lukas.rymer@ledsolution.cz
Kontaktní telefon na pozici: Expedice objednávek e-shopu LED SolutionTelefon:724971912
Další údaje o pozici: Expedice objednávek e-shopu LED SolutionDalší údaje:Lukas Rymer

Popis pracovní pozice:
Informace o pracovním místě
Do našeho skladu hledáme výpomoc do konce roku 2020. Jedná se především o balení zásilek, jelikož se jedná o
svítidla, preferujeme pečlivost a vítáme předešlou praxi. V případě vzájemné spokojenosti je možnost
přejít na HPP.

Požadujeme:
Fyzickou zdatnost, dochvilnost, dobrou domluvu.

Nabízíme:
Plat 100 Kč čisté mzdy na DPP.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lukas Rymer | Liberec , Liberec
Telefon: 724971912
Email: lukas.rymer@ledsolution.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel