Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P6819

Administrátorka zakázek a vzorkové prodejny

REKLAMNÍ - PŘEDMĚTY - DÁRKY, s.r.o.- nabídka práce Administrátorka zakázek a vzorkové prodejnyFirma:REKLAMNÍ - PŘEDMĚTY - DÁRKY, s.r.o.
Volné pracovní místo: Karlovy VaryMísto práce:Karlovy Vary
Volné pracovní místo: Administrátorka zakázek a vzorkové prodejny - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrátorka zakázek a vzorkové prodejny - Karlovy VaryPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Administrátorka zakázek a vzorkové prodejnyEmail:zamestnani@reklamni-predmety-darky.cz
Kontaktní telefon na pozici: Administrátorka zakázek a vzorkové prodejnyTelefon:+420359901393
Další údaje o pozici: Administrátorka zakázek a vzorkové prodejnyDalší údaje:zamestnani@reklamni-predmety-darky.cz

Popis pracovní pozice:
Přijmeme do trvalého pracovního poměru kolegyni pro klientský servis firmy zabývající sevšestranně
zaměřenými tiskovými službami včetně tisku fotografií a dodávkami reklamních předmětů včt. textilního
sortimentu s realizací potisků. Součástí zázemí firmy je i předváděcí vzorkovna pro zákazníky.
Náplň práce :
Kompletní zajištění přípravy, průběhu a odbavení reklamních, tiskových zakázek a internetových objednávek
(telefonická komunikace , správa klientů a objednávek v systému, odběratelské a expediční činnosti). Dále
obsluha předváděcí vzorkovny s možností přímého prodeje (sortimentní poradenství, ukázky a druhy tisků,
možnosti pro zákazníka aj.)
Místo zaměstnání : Karlovy Vary, město.
Práce je vhodná pro ženy.

Nabídky zasílejte pouze písemně formou stručného životopisu s informací o možném termínu event.nástupu na e
mail: ,

zamestnani@reklamni-predmety-darky.cz

Požadujeme:
Zdatné ovládání a znalost práce (obecně) s PC (Microsoft Office, Outlook). Velmi dobrá orientace (uživatelská)
v prostředí Windows.
Výhoda pro uchazeče :
Obecné znalostní základy a povědomí o grafice, barvách a barevných odlišnostech (tisk, zobrazení), povědomí o
vektorové vers.rastrové grafice. Částečné zkušenosti s prací v grafických programech. Možnost okamžitého
nástupu.

Nabízíme:
Kultivované, klidné pracovní zázemí firmy a spojené vzorkové prodejny. Lukrativní, přízemní
umístění pracoviště v hezkém prostředí areálu. Trvalý pracovní poměr na plný úvazek. Zajímavé
platové ohodnocení s bonusovými možnostmi. Individuální přístup pro zajištění nevhodnějších
podmínek. Možnost kar.růstu (vedoucí provozovny). Standardní denní pracovní dobu Po - Pá / 7,30
- 16,00 nebo dle dohody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Robert Walz | Karlovy Vary , Karlovy Vary
Telefon: 725293749
Email: zamestnani@reklamni-predmety-darky.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel