Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P6619

Brigáda - prodavač/ka lahůdek v Litoměřicích

Novák maso - uzeniny s.r.o.- nabídka práce Brigáda - prodavač/ka lahůdek v LitoměřicíchFirma:Novák maso - uzeniny s.r.o.
Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Litoměřice, ulice M.Majerové (v budově Penny Marketu), Litoměřice
Volné pracovní místo: Brigáda - prodavač/ka lahůdek v Litoměřicích - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda - prodavač/ka lahůdek v Litoměřicích - LitoměřicePlat:100 Kč / hodinu
Kontaktní email na pozici: Brigáda - prodavač/ka lahůdek v LitoměřicíchEmail:prace@novak-mu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda - prodavač/ka lahůdek v LitoměřicíchTelefon:725263697
Další údaje o pozici: Brigáda - prodavač/ka lahůdek v LitoměřicíchDalší údaje:www.novakmasouzeniny.cz

Popis pracovní pozice:
Tradiční české řeznictví přijme brigádníky na pozici PRODAVAČ / PRODAVAČKA do naší prodejny v
Litoměřicích
(prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Brigáda je vhodná i pro absolventy / studenty.

Náplň práce:

• Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
• Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
• Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
• Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
• Kontrola kvality a čerstvosti zboží
• Dodržování hygienických zásad
• Dodržování pravidel HACCP
• Komunikace a obsluha zákazníků
• Obsluha pokladny

Požadujeme:
• Praxi s prodejem v obchodě s potravinami
• Praxi s prací na pokladně a práce s hotovostí
• Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost
• Zdravotní průkaz
• Věk min. 18 let
• Přátelský přístup k zákazníkům

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Odměna od 100,- / hodinu
• Možnost práce na DPP / DPČ
• Zaškolení na prodejně

Ověřený uživatel Novák maso - uzeniny, s. r. o. | Celá ČR , Praha 8
Telefon: +420702233169
Email: prace@novak-mu.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel