Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P6477

Asistent/ka prodeje značkové prodejny a e-shopu APASOX® | SH

SHERPAX s. r. o.- nabídka práce Asistent/ka prodeje značkové prodejny a e-shopu APASOX® | SHFirma:SHERPAX s. r. o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Asistent/ka prodeje značkové prodejny a e-shopu APASOX® | SH - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent/ka prodeje značkové prodejny a e-shopu APASOX® | SH - Brno - městoPlat:18000 Kč - 23000 Kč
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka prodeje značkové prodejny a e-shopu APASOX® | SHEmail:sherpax@sherpax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistent/ka prodeje značkové prodejny a e-shopu APASOX® | SHTelefon:731 466 895
Další údaje o pozici: Asistent/ka prodeje značkové prodejny a e-shopu APASOX® | SHDalší údaje:SHERPAX s. r. o.

Popis pracovní pozice:
Hledáme parťáka do našeho ponožkového ráje.
Baví Tě komunikace se zákazníky? Práce na PC Ti není cizí a jsi nadšenec do sportu?
Pak se nám určitě ozvi. Stačí nám zkrácené HPP, bez víkendů a večerů.
Pracovní doba jen 8:00 - 14:00!

Náplň práce:
- Příprava a výdej e-shopových objednávek
- Zákaznická podpora (na telefonu, e-mailem, osobně na prodejně)
- Práce s účetním programem Pohoda

Požadujeme:
- Prozákaznický přístup
- Příjemné vystupování
- Ochota učit se novým věcem a nebát se říkat své nápady nahlas
- Samostatnost a především spolehlivost
- Ukončené SŠ vzdělání

Nabízíme:
- Zkrácený HPP
- Hrubá mzda: 18.000 - 23.000 Kč/měsíc
- Příjemný kolektiv
- Práce v centru Brna
- Práce jako v klimatizovaném prostředí (je tady chládek, když je venku hic

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Jeřábková | Třebíč , Brno
Telefon: 725841418
Email: prodej@sherpax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel