Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P6363

Prodavačka - rychlé občerstvení

Občerstvení TENI- nabídka práce Prodavačka - rychlé občerstveníFirma:Občerstvení TENI
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Dr.Martínka 2/1656, Ostrava - Hrabůvka, Ostrava
Volné pracovní místo: Prodavačka - rychlé občerstvení - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Prodavačka - rychlé občerstvení - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Prodavačka - rychlé občerstveníEmail:Wrobelova.Monika@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodavačka - rychlé občerstveníTelefon:+420777342476

Popis pracovní pozice:
Hledáme prodavačku do rychlého občerstvení. Jedná se o přípravu a prodej jídla ( hamburgery, langoše,
placky...aj.) úklid pracovního prostoru. Po zaučení budete pracovat na provozovně samostatně, proto hledáme
šikovnou paní nebo slečnu, nejlépe z Ostravy - Hrabůvky a blízkého okolí. Máme dlouhý a krátký týden.
Výhodou je předchozí zkušenost z obdobného provozu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Wrobelová | Ostrava , Ostrava
Telefon: 777342476
Email: wrobelova.monika@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel