Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P6107

Administrativní podpora obchodu

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Administrativní podpora obchodu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrativní podpora obchodu - Brno - městoPlat:30000-40000
Kontaktní email na pozici: Administrativní podpora obchoduEmail:sedlackova@fenixpersonal.cz
Kontaktní telefon na pozici: Administrativní podpora obchoduTelefon:+420 777 013 379

Popis pracovní pozice:
- Administrace zákaznických požadavků v systému, jejich zadávání a úpravy
- Podpora Koordinátora prodeje a prodejního týmu
- Příprava cenových nabídek v Excel
- Zadávání prodejních dat a nových produktů do systému
- Sledování spotřeby materiálu, sběr dat z výroby
- Podpora komunikace mezi českým a zahraničními obchodními odděleními

Požadujeme:
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni pro denní pracovní komunikaci se zahraničními partnery
- Zkušenosti s administrativní podporou obchodu nebo výroby
- Zkušenost s tvorbou cenových nabídek je vítána
- Technické vzdělání nebo zkušenosti jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
- Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností
- Odborná školení
- Příjemný kolektiv a motivující mzdové ohodnocení
- Flexibilní pracovní doba (fixní pracovní doba od 9 do 15 hodin)
- Jazykové kurzy na pracovišti
- Týden dovolené navíc
- Dotované firemní stravování
- Místo výkonu práce Brno - město

Ověřený uživatel Lucie Sedláčková | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 777013379
Email: sedlackova@fenixpersonal.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel