Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P6086

Hosteska/promotér na propagačním stánku

Tairys s.r.o- nabídka práce Hosteska/promotér na propagačním stánkuFirma:Tairys s.r.o
Volné pracovní místo: ChomutovMísto práce:Chomutov, Chomutov
Volné pracovní místo: Hosteska/promotér na propagačním stánku - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hosteska/promotér na propagačním stánku - ChomutovPlat:28000 Kč
Kontaktní email na pozici: Hosteska/promotér na propagačním stánkuEmail:tairys-promo@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Společnost, která se zabývá marketingem a podporou prodeje, přijme do svého týmu hostesky a promotéry.

Aktivní oslovování lidí, rozdávání letáků, informování o akcích a službách dané firmy.

Požadujeme:
. min. 3 dny v týdnu
. komunikativn
. příjemné vystupování
. úsměv na tváři

Nabízíme:
. výplaty každý den
. Benefit
. školení
. možnost HPP i DPP
. dlouhodobá spolupráce
. 28 000 Kč/měsíc

Inzerent:
Ověřený uživatel Karolína Danielová | Chomutov , Chomutov
Telefon: 725735979
Email: tairys-promo@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel