Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P6083

Prodejní asistent/ka v obchodě se sportovním zbožím - Praha

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Prodejní asistent/ka v obchodě se sportovním zbožím - Praha - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodejní asistent/ka v obchodě se sportovním zbožím - Praha - PrahaPlat:28 000,- až 30 000,- Kč hrubéh
Kontaktní email na pozici: Prodejní asistent/ka v obchodě se sportovním zbožím - PrahaEmail:jetmar@mail-er.com
Kontaktní telefon na pozici: Prodejní asistent/ka v obchodě se sportovním zbožím - PrahaTelefon:608898288

Popis pracovní pozice:
Jsme špičkou mezi sportovními obchody. Staňte se součástí elity!

Právě hledáme nové posily na prodej prémiového sportovního oblečení a obuvi v našich prodejnách Endorphin
Republic v Praze. Pokud se orientujete v módních trendech a bavilo by Vás pomáhat zákazníkům s vylaďováním
jejich outfitu, pak pro Vás máme práci snů. V našich prodejnách není oblečení jen o funkčnosti. Důležitou
roli u něj hraje i styl a estetika. Mezi značkami, které nabízíme, najdete legendární módu Toni Sailer, Phenix,
Maloja, Luis Trenker a další.

Kam budete rádi chodit do práce

Endorphin Republic Praha - Karlín, Sokolovská 663
Endorphin Republic Praha - Štěrboholy, Zamenhofova 440
Endorphin Republic Praha - Waltrovka, Waltrovka, Kačírkova 4

Těším se na Vaše odpovědi!

Jirka

Požadujeme:
zkušenosti z obchodu
příjemné vystupování
empatie a prozákaznická orientace
kladný vztah ke sportu (lyže, kolo, běh)

Nabízíme:
práce na HPP
práce v příjemném prostředí moderní prodejny
výdělek odpovídající naší filozofii: prodejní tým je pro nás klíčový a defacto to nejcennější co ve
firmě máme
benefity ve formě štědrých zaměstnaneckých slev, společné firemní akce atd.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Jetmar | Praha , Praha
Telefon: 608898288
Email: jetmar@mail-er.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel