Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P6076

Skladník / manipulant Milovice.

Yabok- nabídka práce Skladník / manipulant Milovice.Firma:Yabok
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Milovice, Nymburk
Volné pracovní místo: Skladník / manipulant Milovice. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník / manipulant Milovice. - NymburkPlat:25,-
Kontaktní email na pozici: Skladník / manipulant Milovice.Email:provoz@yabok.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník / manipulant Milovice.Telefon:773592247
Další údaje o pozici: Skladník / manipulant Milovice.Další údaje:provoz@yabok.cz

Popis pracovní pozice:
Přijmeme do týmu kolegu - skladníka/ manipulanta.
Náplň práce : příjem/výdej zboží, naskladnění / vyskladnění zboří, nakládka/ vykládka zboží,
inventarizace, evidence skladových pohybů v IS Pohoda.
Práce na HPP. Mzda : 20.000 - 25.000/HM.

Požadujeme:
Požadujeme : ŘP. sk B, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, logické myšlení

Nabízíme:
Nabízíme : zázemí stabilní, prosperující společnosti, vstřícný kolektiv, zaškolení / zvýšení
kvalifikace, možnost profesního růstu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Dagmar Koudelková | Nymburk , Milovice
Telefon: 773592247
Email: provoz@yabok.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel