Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5984

Pracovník oční optiky - Chotěboř

Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Chotěboř, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Pracovník oční optiky - Chotěboř - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník oční optiky - Chotěboř - Kraj VysočinaPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Pracovník oční optiky - ChotěbořEmail:info@optix.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník oční optiky - ChotěbořTelefon:+420 774 723 710

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka, pracovnici do nově otevírané provozovny oční optiky v Chotěboři.

Požadujeme:
Požadujeme min. středoškolské vzdělání.
Schopnost učit se novým věcem, alespoň trochu té manuální zručnosti, vkus, sledování módních trendů.
Praxe s obchodem vítána.
Samostatnost.

Nabízíme:
Nabízíme práci ve skvělém kolektivu.
Maximální podporu kolegů.
Stabilita společnosti.
Zaměstnanecké benefity.

Inzerent:
Ověřený uživatel Daniel Prokeš | Havlíčkův Brod , Jihlava
Telefon: +420 774 723 710
Email: info@optix.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel