Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5962

Vedoucí prodejny/Zástupce vedoucího - SKECHERS Olympia Brno

Inzerát č: P5962 | Vloženo: 10.02.2020 | Poslední aktualizace: 10.02.2020 14:28:53
SKX Praga s.r.o. (provozovatel prodejen SKECHERS)- nabídka práce Vedoucí prodejny/Zástupce vedoucího - SKECHERS Olympia BrnoFirma:SKX Praga s.r.o. (provozovatel prodejen SKECHERS)
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Olympia Brno - Modřice, Brno - venkov
Volné pracovní místo: Vedoucí prodejny/Zástupce vedoucího - SKECHERS Olympia Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí prodejny/Zástupce vedoucího - SKECHERS Olympia Brno - Brno - venkovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Vedoucí prodejny/Zástupce vedoucího - SKECHERS Olympia BrnoEmail:tmegis@skxpraga.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí prodejny/Zástupce vedoucího - SKECHERS Olympia BrnoTelefon:+420 720 023 000

Popis pracovní pozice:
Chtěli byste pracovat pro mezinárodní obuvní společnost? Chcete práci, která Vás bude bavit? Máte rádi
výzvy?
Hledáte práci v příjemném kolektivu? Rádi bychom se s Vámi setkali!
Hledáme VEDOUCÍ/HO prodejny, který bude zodpovědný za prodejnu SKECHERS v nákupním centru OLYMPIA BRNO.

Hlavní úkolem bude vedení prodejny, plnění stanovených cílů, podpora produktivity prostřednictvím budování
týmu a rozvoje zaměstnanců s cílem zlepšit zákaznický servis a výsledky obchodu.

Jaké budou Vaše cíle?

• Základem fungující prodejny jsou spokojení zákazníci, Vaším úkolem bude poskytnou ten nejlepší
zákaznický servis s ohledem na firemní standardy
• Dohlížet na tým a zajistit, aby měl zákaznický servis vždy přednost před jinými úkoly
• Podpora obchodních aktivit
• Porozumět ukazatelům KPI
• Udržovat vzhled prodejny dle firemních standardů
• Motivovat tým k dosažení stanovených plánů
• Efektivně řešit konflikty
• Identifikovat potřeby a zaškolovat nové zaměstnance
• Rozvíjet a udržovat dobré pracovn

Požadujeme:
• Zkušenosti na stejné, nebo podobné pozici
• Prodejní administrativa a zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
• Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
• Dobré komunikační schopnosti
• Spolehlivost a časová flexibilita
• Základní komunikační schopnosti cizího jazyka
• Práce na PC (Word, Excel, emailový klient)
• Pouze bez záznamu v rejstříku trestů

• Adaptivitu a flexibilitu
• Ochotu učit se novým věcem
• Zodpovědný přístup
• Analytické myšlení
• Týmovou práci
• Výsledky

Nabízíme:
• Zázemí mezinárodní společnosti
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Bonusy
• Stravenky a další benefity
• Příplatky za svátky a víkendy
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Megis | Praha , Praha 4
Telefon: +420 720 023 000
Email: tmegis@skxpraga.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel