Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5883

HLEDÁME NOVÉ A KREATIVNÍ KOLEGY, KTEŘÍ OVLÁDAJÍ SOCIÁLNÍ SÍŤ

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: HLEDÁME NOVÉ A KREATIVNÍ KOLEGY, KTEŘÍ OVLÁDAJÍ SOCIÁLNÍ SÍŤ - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: HLEDÁME NOVÉ A KREATIVNÍ KOLEGY, KTEŘÍ OVLÁDAJÍ SOCIÁLNÍ SÍŤ - OlomoucPlat:5 000 - 15 000
Kontaktní email na pozici: HLEDÁME NOVÉ A KREATIVNÍ KOLEGY, KTEŘÍ OVLÁDAJÍ SOCIÁLNÍ SÍŤEmail:michnic5@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: HLEDÁME NOVÉ A KREATIVNÍ KOLEGY, KTEŘÍ OVLÁDAJÍ SOCIÁLNÍ SÍŤTelefon:727862456
Další údaje o pozici: HLEDÁME NOVÉ A KREATIVNÍ KOLEGY, KTEŘÍ OVLÁDAJÍ SOCIÁLNÍ SÍŤDalší údaje:michnic5@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Hledám pouze lidi, kteří:
- mají zájem o zdravý životní styl
- rádi sportují
- chtějí se rozvíjet v tom, co dělají
- studují/pracují/jsou na MD a hledají dlouhodobou brigádu
- chtějí lepší finanční ohodnocení za 10 hodin týdně
- hledají změnu prostředí a kolektivu
- jsou kreativní

Co se od vás očekává:
- reklamní akce
- vedení analýz těla
- vzdělávání klienta ve zdravém životním stylu a správném stravování
- zákaznický servis

Požadujeme:
Hledáme pouze lidi nad 18 let, kteří mají odhodlání, jsou ochotni se učit novým věcem, jsou pracovití a
ambiciózní, zodpovědní, mají příjemné vystupování, ovládají sociální sítě (vložení a upravení fotky,
napsat text).
Nabízíme:

Nabízíme:
- finanční ohodnocení od 5.000Kč do 15.000Kč po zaškolení (3 měsíce)
- flexibilní pracovní doba
- možnost práce z domu
- zaškolení v oboru
- možnost kariérního růstu
- moderní a nadstandartní prostory
- možnost se účastnit mezinárodních a celorepublikových kongresů

Inzerent:
Ověřený uživatel Marek Michna | Olomouc , Olomouc
Telefon: +420 727 862 456
Email: michnic5@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel