Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5848

Přijmeme obsluhu do trafiky Kladno

Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno - centrum, Kladno
Volné pracovní místo: Přijmeme obsluhu do trafiky Kladno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přijmeme obsluhu do trafiky Kladno - KladnoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Přijmeme obsluhu do trafiky KladnoEmail:ptrsv@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přijmeme obsluhu do trafiky KladnoTelefon:731 479 953
Další údaje o pozici: Přijmeme obsluhu do trafiky KladnoDalší údaje:p. Dvořák

Popis pracovní pozice:
Obsluha, asistentka trafiky Kladno Přijmeme milou obsluhu do trafiky v Kladně. Nabízíme dlouhodobou, stabilní
jistotu, dobré platové ohodnocení. Pracovní doba PO-PA´ 7-17 hodin. Požadujeme aktivní prodej, spolehlivost,
pracovní nasazení. Praxe v trafice výhodou. Nástup ihned! Volejte 731 479 953 nebo 604 857 666

Požadujeme:
Spolehlivost, aktivní prodej, orientaci na zákazníka.

Nabízíme:
Dlouhodobou pracovní jistotu, dobré platové podmínky, kariérní růst.

Inzerent:
Ověřený uživatel Trafika Kladno | Kladno , Kladno
Telefon: 773857666
Email: ptrsv@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel