Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5820

Řezník / řeznice v Třeboni

Novák maso - uzeniny s.r.o.- nabídka práce Řezník / řeznice v TřeboniFirma:Novák maso - uzeniny s.r.o.
Volné pracovní místo: Jindřichův HradecMísto práce:Třeboň, Jindřichův Hradec
Volné pracovní místo: Řezník / řeznice v Třeboni - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řezník / řeznice v Třeboni - Jindřichův HradecPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Řezník / řeznice v TřeboniEmail:prace@novak-mu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řezník / řeznice v TřeboniTelefon:+420702233169

Popis pracovní pozice:
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ŘEZNÍKA do své prodejny v Třeboni (prodejna se
nachází v objektu Penny Marketu)

Náplň práce:

-Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
-Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
-Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
-Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
-Kontrola kvality, čerstvosti zboží
-Dodržování hygienických zásad
-Dodržování pravidel HACCP
-Komunikace a obsluha zákazníků
-Obsluha pokladny

Požadujeme:
-Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
-Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
-Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
-Zodpovědný přístup k práci
-Samostatnost, zručnost a pečlivost
-Zdravotní průkaz

Nabízíme:
Nabízíme:
-Práci ve stabilní české společnosti
-Zajímavé finanční ohodnocení
-Elektronické stravenky
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Odměnu za práci o víkendech a svátcích
-Slevové poukázky na nákup zboží
-Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
-Odměna za výročí narození
-Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
-Multisport karta

Ověřený uživatel Novák maso - uzeniny, s. r. o. | Celá ČR , Praha 7 - Holešovice
Telefon: +420702233169
Email: prace@novak-mu.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel