Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5812

Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny v Černošicích

Novák maso - uzeniny s.r.o.- nabídka práce Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny v ČernošicíchFirma:Novák maso - uzeniny s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-západMísto práce:Radotínská 29, Černošice, Praha-západ
Volné pracovní místo: Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny v Černošicích - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny v Černošicích - Praha-západPlat:24 500,-
Kontaktní email na pozici: Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny v ČernošicíchEmail:prace@novak-mu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny v ČernošicíchTelefon:+420702233169

Popis pracovní pozice:
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o.přijme ZÁSTUPCE / ZÁSTUPCE/KYNI VEDOUCÍ/HO PRODEJNY do
prodejny v Černošicích (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Náplň práce:

-Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho
-Komunikace a obsluha zákazníků
-Obsluha pokladny
-Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
-Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
-Kontrola kvality, čerstvosti zboží
-Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
-Zpracování administrativních úkolů spojených s chodem prodejny
-Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady,
-Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
-Zpracování drobného vydání
-Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola

Požadujeme:
-Odborné vyučení bez maturity
-Praxi na dané pozici a ve vedení lidí
-Základní znalost práce na PC
-Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
-Zodpovědný přístup k práci
-Samostatnost
-Loajalita
-Zdravotní průkaz
-Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
-Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu nebo na 1/2 úvazek
-Práci ve stabilní české společnosti
-Zajímavé finanční ohodnocení
-Elektronické stravenky
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Odměnu za práci o víkendech a svátcích
-Slevové poukázky na nákup zboží
-Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
-Odměna za výročí narození
-Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
-Multisport karta

Ověřený uživatel Novák maso - uzeniny, s. r. o. | Celá ČR , Praha 7 - Holešovice
Telefon: +420702233169
Email: prace@novak-mu.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel