Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5762

Prodejce přívěsů / Vedoucí pobočky

TANATECH, s.r.o.- nabídka práce Prodejce přívěsů / Vedoucí pobočkyFirma:TANATECH, s.r.o.
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Prodejce přívěsů / Vedoucí pobočky - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodejce přívěsů / Vedoucí pobočky - Kutná HoraPlat:20000 - 50 000 / měsíc
Kontaktní email na pozici: Prodejce přívěsů / Vedoucí pobočkyEmail:info@tanatech.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodejce přívěsů / Vedoucí pobočkyTelefon:774139219

Popis pracovní pozice:
Náplň práce na nově zřizované pobočce:
Prodej přívěsů a dalšího sortimentu firmy Tanatech
Řízení pobočky, podílení se na jejím rozvoji (montážní a servisní centrum)

Požadujeme:
Požadujeme:

Spolehlivost, odpovědnost, čestnost, ochotu, organizační talent
Znalost práce na PC, schopnost učit se, flexibilitu
Schopnost komunikace se zákazníky

Nabízíme:
Nabízíme:

Dobré platové ohodnocení - fixní plat + bonusy dle výsledků
Služební telefon i k soukromému použití
Stravenky
Místo pracoviště 4km od Kutné Hory
Nástup únor/březen 2020

Inzerent:
Ověřený uživatel TANATECH, s.r.o. | Třebíč , Budišov
Telefon: 774139219
Email: info@tanatech.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel