Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5736

Prodavač/ka ve stavebninách

Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Milíčeves, Jičín
Volné pracovní místo: Prodavač/ka ve stavebninách - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavač/ka ve stavebninách - JičínPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Prodavač/ka ve stavebnináchEmail:macakova@stavebniny-besta.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodavač/ka ve stavebnináchTelefon:493555711

Popis pracovní pozice:
Pro prodejnu stavebnin v Milíčevsi (okres Jičín) hledáme prodavačku.
Náplní práce je prodej stavebního materiálu, poradenství, plánování dopravy. Praxe či orientace v materiálu
výhodou.

Požadujeme:
Příjemné vystupování, schopnost práce v menším týmu, samostatnost, logické uvažování, práci na PC

Nabízíme:
Nabízíme stálé místo na dobu neurčitou, příspěvek na stravné, práci v mladém kolektivu a moderním
prostředí. Nástup možný ihned či dle dohody v únoru 2020.

Inzerent:
Ověřený uživatel BESTA-Berný s.r.o. | Jičín , Milíčeves
Telefon: 493555711
Email: macakova@stavebniny-besta.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel