Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5732

Nová firma hledá obchodního zástupce

V lavici s. r. o.- nabídka práce Nová firma hledá obchodního zástupceFirma:V lavici s. r. o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha 8 - Libeň, Praha
Volné pracovní místo: Nová firma hledá obchodního zástupce - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Nová firma hledá obchodního zástupce - PrahaPlat:13 000 - 40 000
Kontaktní email na pozici: Nová firma hledá obchodního zástupceEmail:dorotikova@vlavici.cz
Kontaktní telefon na pozici: Nová firma hledá obchodního zástupceTelefon:77á 444 208
Další údaje o pozici: Nová firma hledá obchodního zástupceDalší údaje:dorotikova@vlavici.cz

Popis pracovní pozice:
Jsme nová firma na českém trhu, která se zabývá prodejem online vzdělávání, softwarem pro interaktivní tabule
a pomůckami.

Požadujeme:
- Zodpovědnost, komunikativnost, loajalitu, spolehlivost
- Praxe na pozici obchodního zástupce výhodou
- Minimálně SŠ vzdělání - Orientace v českém školství
- Základní znalost v oblasti IT( uživatel internetu, MS apod.)
- Pozice je vhodná pro absolventy
Nabízíme pracovní poměr na ŽL/DPP/HPP - služební notebook

Požadujeme:
Požadujeme:

Nabízíme:

Služební telefon

Zázemí kanceláře

Ověřený uživatel Martina Dorotíková | Praha , Praha 8 - Libeň
Telefon: 778 444 208
Email: dorotikova@vlavici.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel