Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5620

Hledáme obchodníka s nemovitostmi

Michaela Šeredová- nabídka práce Hledáme obchodníka s nemovitostmiFirma:Michaela Šeredová
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Hledáme obchodníka s nemovitostmi - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Hledáme obchodníka s nemovitostmi - Ústí nad OrlicíPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Hledáme obchodníka s nemovitostmiEmail:ustinadorlici@mmreality.cz
Další údaje o pozici: Hledáme obchodníka s nemovitostmiDalší údaje:www.mmkariera.cz

Popis pracovní pozice:
Jaká bude náplň mé práce?

Klientům plnit sny o novém domově nebo lepších prostorách pro jejich podnikání. Budete obchodovat s jednou z
nejcennějších věcí v životě každého člověka - s domovem a místem pro život. Je to prestižní džob
a ty můžeš skvěle kariérně růst a velmi dobře vydělávat.

Požadujeme:
Co nám můžeš nabídnout?

Máš týmového a obchodního ducha? Jsi samostatný, komunikativní s pro klientským přístupem, zvládáš
uživatelské práce na počítači? Ano? Pak hledáme právě tebe!

Nabízíme:
Co získám jako obchodník s realitami?

FIXNÍ PŘÍJEM - 45 000 Kč do Vašich začátků

· časovou flexibilitu a plánování - řídíte svůj čas a výkon

· skvělou partu lidí na Vaší pobočce - zažijete fajn atmosféru

· maximální podporu pro Vaši kariéru - naučíte se nové věci

· prací která tě bude bavit - zažijete změnu a úspěch

· příjem odpovídající Vašemu výkonu - splníte si své sny

· skvělý přivýdělek - když jsi student nebo maminka na mateřské

Můžu očekávat nějaké benefity?

· STORMMBOOK - Pryč s papíry! Jsme technologický lídr v oboru poskytneme ti jedinečný tablet s aplikací,
kterou nemá žádná jiná realitka na světě!

· VÝHODNÝ operativní leasing - automobil pár týdnů po nástupu a výběr z několika značek

· NEOMEZENÝ mobilní tarif

· VLASTNÍ WEB s referencemi - pochvaly od klientů ti mohou přinést odměnu vyšší o 12,5%

· SOUTĚŽE a jedinečné firemní akce

· VZDĚLÁNÍ na propracovaných školeních

· KARIÉRNÍ POSTUP odpovídající výkonu

· PROVIZE ze všech divizí společnosti

Ověřený uživatel Michaela | Ústí nad Orlicí , Ústí nad Orlicí
Telefon: 608303804
Email: ustinadorlici@mmreality.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel