Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5588

Obchodní asistent/ka v chovatelských potřebách Ostrava

Jaroslav Macenauer, Ing. - AKVARIUM- nabídka práce Obchodní asistent/ka v chovatelských potřebách OstravaFirma:Jaroslav Macenauer, Ing. - AKVARIUM
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Obchodní asistent/ka v chovatelských potřebách Ostrava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní asistent/ka v chovatelských potřebách Ostrava - OstravaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Obchodní asistent/ka v chovatelských potřebách OstravaEmail:zoopanda.centrala@macenauer.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme posilu do našeho týmu!
Přijmeme pracovníka na HPP na naši prodejnu Zoo Panda v Ostravě.

Moderní dynamická firma Jaroslav Macenauer,Ing.-AKVARIUM přijme
Obchodní asistentku do chovatelských potřeb, místo výkonu práce Zoo Panda, Spojovací 326/90, Ostrava-Plesná.

Ideální práce pro milovníky zvířátek!

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby
Požadované vzdělání: Středoškolské

Pozice je vhodná pro absolventy.

Požadujeme:
Kladný vztah ke zvířatům
Slušné a příjemné vystupování
Vzdělání v oboru chovatel nebo veterinární výhodou
Seriozní přístup k práci, zodpovědnost
Samostatnost

Nabízíme:
Práci v mladém a přátelském kolektivu
Zaměstnání, které se stane Vaším koníčkem
Adekvátní finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Prvotní zaškolení

Ověřený uživatel Jaroslav Macenauer, Ing. - AKVARIUM | Celá ČR , Ostřešany
Telefon: 603817639
Email: zoopanda.centrala@macenauer.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel