Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5480

Obchodní zástupce/prodejce pro Severní Moravu

Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Obchodní zástupce/prodejce pro Severní Moravu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní zástupce/prodejce pro Severní Moravu - Moravskoslezský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obchodní zástupce/prodejce pro Severní MoravuEmail:grochal@inenergie.cz

Popis pracovní pozice:
Rádi komunikujete s lidmi? Umíte prodávat? Máte dobré komunikační a prezentační vlastnosti? Pak hledáme
právě Vás.
Společnost IN ENERGIE Prodej s.r.o. hledá nové posily do týmu na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE/PRODEJCE pro oblast
Severní Moravy.

Náplň práce:
Získávání nových klientů z oblasti firemního sektoru
Péče o stávající i novou klientelu
Vyhledávání obchodních příležitostí a monitoring konkurence

Nástup: od 1.10.2019 nebo dle dohody

V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis, průvodní dopis a fotografii na e-mail
grochal@inenergie.cz.
Vybrané uchazeče budeme kontaktovat a budou pozváni k osobnímu pohovoru. Jestli se Vám neozveme do 14 dní od
zaslání Vašeho životopisu, je nám líto, ale nebyli jste vybráni. Bohužel nejsme schopni z kapacitních důvodů
informovat všechny zájemce. Děkujeme za pochopení.

Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Příjemné a reprezentativní vystupování
Samostatnost a aktivní přístup
Zkušenosti a praxe z oblasti obchodu výhodou
Znalost práce na PC
Časová flexibilita
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz sk. B
Bydliště v regionu

Nabízíme:
Zaškolení a individuální koučink
Zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na výsledek práce
Zaměstnanecké tarify
Perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci na HPP nebo IČ
Služební vozidlo, notebook, telefon

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimír Grochal | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420 734 353 595
Email: jopkova@inenergie.cz