Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5478

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s NJ

Sociální družstvo Znojmo - pobočka Hradec Králové- nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s NJFirma:Sociální družstvo Znojmo - pobočka Hradec Králové
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové, Hradec Králové
Volné pracovní místo: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s NJ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s NJ - Hradec KrálovéPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s NJEmail:sdz.reznakova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s NJTelefon:602500497

Popis pracovní pozice:
Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici obchodní zástupce pro firemní klientelu v Rakousku a Německu. Práce po
telefonu a mailu.

Požadujeme:
Požadujeme: schopnost plynulé komunikace v NJ slovem i písmem, dovednost samostatného vyhledávání klientů na
internetu, obchodního ducha a reprezentativní vystupování.
Podmínkou statut OZP.

Nabízíme:
Nabízíme: možnost práce z domova či naší kanceláře v Hradci, částečný pracovní úvazek cca 12 hod.
týdně. - možnost jako hlavní i vedlejší prac. poměr, vysoké mzdové ohodnocení.

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Kružíková | Celá ČR , Znojmo
Telefon: 778778421
Email: sdz.kruzikova@seznam.cz