Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5459

Prodejce kávy / Benešov

Inzerát č: P5459 | Vloženo: 08.08.2019 | Poslední aktualizace: 08.08.2019 11:23:47
Gento, s.r.o.- nabídka práce Prodejce kávy / BenešovFirma:Gento, s.r.o.
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Prodejce kávy / Benešov - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Prodejce kávy / Benešov - BenešovPlat:dohoda
Kontaktní email na pozici: Prodejce kávy / BenešovEmail:info@digusto.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodejce kávy / BenešovTelefon:724300205
Další údaje o pozici: Prodejce kávy / BenešovDalší údaje:Augustin Varacka

Popis pracovní pozice:
Nabízíme na zkrácený úvazek pozici "Prodejce kávy" v pražírně kávy v Benešově. Hlavní náplní je prodej
kávy a obchodní asistence při sjednávání schůzek, péče o stávající klientelu a vyhledávání nových
zákazníků.
Nástup 2.9.2019, pracovní doba, všední dny 14:00 - 17:00 (po dohodě lze upravit)
Vhodné pro osoby na mateřské dovolené.

Požadujeme:
Zdravotní průkaz, komunikační schopnosti, samostatnost, učenlivost, základní obsluha PC, spolehlivost

Nabízíme:
Nenáročnou samostatnou práci v příjemném moderním klimatizovaném pracovním prostředí s možností růstu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Augustin Varačka | Benešov , Benešov
Telefon: 724300205
Email: info@conad.cz