Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5441

Obchodní zástupce

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Obchodní zástupce - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Obchodní zástupce - Brno - městoPlat:33000-36000
Kontaktní email na pozici: Obchodní zástupceEmail:kariera@setrimeobcanum.cz

Popis pracovní pozice:
Víš, že energetika dnes už není o podomním prodeji? Hledáš změnu? Firmu, která hraje čistě a navíc opravdu
podporuje?

Požadujeme:
- čistý trestný rejstřík
- zkušenosti z obchodu
- dobré komunikační schopnosti
- řidičský průkaz (pouze výhoda)

Nabízíme:
- Domluvené schůzky, s našimi stávajícími klienty
- Regionální působnost obchodníků, takže konkurenci sami sobě si vážně neděláme.
- Kariérní růst, který není jen jednou z možností.
- Rozsáhlá databáze stávajících klientů, ze kterých vybereme právě ty, které máš za rohem.
- co se týče benefitů nic není nemožné chceš telefon? tablet? auto? kancelář?
- Navíc energetika zdaleka není jedinou obchodní příležitostí.
Pro IT nadšence - nejsme sto let

pošli nám svůj životopis a rádi se s tebou potkáme

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální | Celá ČR , Brno
Telefon: +420 776 772 047
Email: kariera@setrimeobcanum.cz