Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5333

Prodavač/ka lahůdek v Dobrušce

Novák maso - uzeniny s.r.o.- nabídka práce Prodavač/ka lahůdek v DobrušceFirma:Novák maso - uzeniny s.r.o.
Volné pracovní místo: Rychnov nad KněžnouMísto práce:Solnická 59, Dobruška, Rychnov nad Kněžnou
Volné pracovní místo: Prodavač/ka lahůdek v Dobrušce - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavač/ka lahůdek v Dobrušce - Rychnov nad KněžnouPlat:od 20.700 Kč/měsíčně
Kontaktní email na pozici: Prodavač/ka lahůdek v DobrušceEmail:prace@novak-mu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodavač/ka lahůdek v DobrušceTelefon:+420 725 263 697
Další údaje o pozici: Prodavač/ka lahůdek v DobrušceDalší údaje:Miluše Kellerová

Popis pracovní pozice:
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme PRODAVAČE/-KY:
do své prodejny v Dobrušce (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Náplň práce:

• Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
• Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
• Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
• Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
• Kontrola kvality a čerstvosti zboží
• Dodržování hygienických zásad
• Dodržování pravidel HACCP
• Komunikace a obsluha zákazníků
• Obsluha pokladny

Požadujeme:
Požadavky na kvalifikaci:

• Základní vzdělání
• Praxi s prodejem zboží
• Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost
• Zdravotní průkaz
• Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)

Nabízíme:
Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Náborový příplatek 10 000 Kč
• Čtvrtletní výkonnostní bonusy
• Stravenky
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odměnu za práci o víkendech a svátcích
• Čtvrtletní slevové poukázky na nákup zboží
• Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
• Lázně
• Zaškolení na prodejně

Ověřený uživatel Novák maso - uzeniny, s. r. o. | Celá ČR , Praha 7 - Holešovice
Telefon: +420725263697
Email: prace@novak-mu.cz