Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5306

Junior Account Manager

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Junior Account Manager - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Junior Account Manager - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Junior Account ManagerEmail:job@hypermedia.cz

Popis pracovní pozice:
Co je hlavní náplní této pozice?

- Prodáváš internetovou reklamu menším a středním firmám - pomáháš jim dostat se do podvědomí lidí
- Klienti jsou svatí, proto o ně budeš pečovat, reklamu s nimi obnovovat či rozšiřovat.
- Klientovi nic nevnucuješ, plánuješ reklamu na základě jeho potřeb (naučíš se vytipovat klienta a
identifikovat jeho potřeby). Důležité je, aby byl klient spokojený.
- Své portfolio si budeš postupně rozšiřovat o nové klienty, nemine tě tedy akvizice, to je u nás základ.
- Sleduješ úspěšnost nasazených kampaní klientů a navrhuješ případné optimalizace, aby jeho spokojenost byla
co největší.
- Vždy se stáváš pro klienta tím nejlepším partnerem.

Požadujeme:
Co by ti nemělo chybět?

- Obchodní talent nebo chuť obchodovat.
- Několik let praxe není potřeba, vše tě naučíme.
- Důležitý pro nás je tvůj zápal.
- Strach z telefonu není na místě - bude to tvůj hlavní pracovní nástroj.
- Upovídané lidi bereme všema deseti.
- Významná je u nás loajalita zaměstnance - chceme najít kolegu, který se u nás bude dlouhodobě rozvíjet a
bude rád chodit do práce.

Nabízíme:
Co chceme my od tebe, už víš. A co ti za to můžeme nabídnout?

- Bezva kolektiv, který chceme rozšířit o další sympatické lidi.
- Obchoduješ z pohodlí kanceláře - s klienty komunikuješ telefonicky a emailem.
- Fixní plat s nelimitním provizním systémem.
- Ti nejlepší si u nás vydělají 50tis. a opravdové hvězdy i více.
- Pokud ukážeš, že máš talent, můžeš si vzít na starost velké klienty a dopracovat se na Account Managera.
- Benefity v podobě Cafeteria systému v hodnotě 24 000 Kč/rok - čerpat můžeš na pobyty, večeře, wellness,
vstupenky na kulturní akce, a další.
- Sick days.
- Příspěvek na Multisport kartu.
- Na chvíli vydechnout můžeš v relax zóně nebo na terásce, kde si občas i něco dobrého ugrilujeme.
- Pitný režim a kafčo je u nás samozřejmostí.
- Máme rádi soutěže a každý rok pořádáme také Teambuildingy.
- Nástup dle domluvy.

Inzerent:
Ověřený uživatel HyperMedia, a.s. | Praha 4 , Praha
Telefon: +420 234 776 113
Email: job@hypermedia.cz