Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5246

pokladní, doplňování zboží Kamenice okr. Praha-východ

ABZAKOVO spol. s r. o.- nabídka práce pokladní, doplňování zboží Kamenice okr. Praha-východFirma:ABZAKOVO spol. s r. o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Kamenice, Praha-východ
Volné pracovní místo: pokladní, doplňování zboží Kamenice okr. Praha-východ - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: pokladní, doplňování zboží Kamenice okr. Praha-východ - Praha-východPlat:122,-
Kontaktní email na pozici: pokladní, doplňování zboží Kamenice okr. Praha-východEmail:nabor@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: pokladní, doplňování zboží Kamenice okr. Praha-východTelefon:778 072 224

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
Pokladní - práce na pokladně

Doplňování
• Ruční balení a vybalování zboží
• Vkládání do regálů
• Kontrola záruční doby

Požadujeme:
• Výpis z TR
• Potravinářský průkaz
• Manuální zručnost
• Fyzická zdatnost
• Ochota pracovat

Nabízíme:
• Mzdové ohodnocení 122,00 Kč/hod
• Možnost vyplácení zálohy
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Práce ve stabilní společnosti

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu