Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5225

Pokladní

Česká pracovní s.r.o.- nabídka práce PokladníFirma:Česká pracovní s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeň, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Pokladní - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pokladní - Plzeňský krajPlat:120,-
Kontaktní email na pozici: PokladníEmail:meclova@ceskapracovni.cz
Kontaktní telefon na pozici: PokladníTelefon:732995686
Další údaje o pozici: PokladníDalší údaje:Veronika Mečlová

Popis pracovní pozice:
- práce s pokladnou
- výdej pokladních dokladů

Požadujeme:
- chuť do práce

Nabízíme:
- zaměstnání v prosperující společnosti
- přátelský kolektiv
- mzdové ohodnocení: 100Kč/hodinu v čistém
- možnost dlouhodobé spolupráce

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Mečlová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 732995686
Email: meclova@ceskapracovni.cz