Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5206

Obchodní zástupce / rozvozce nábytku Čechy

BRADOP nábytek, s.r.o.- nabídka práce Obchodní zástupce / rozvozce nábytku ČechyFirma:BRADOP nábytek, s.r.o.
Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:okolí bydliště, Celá ČR
Volné pracovní místo: Obchodní zástupce / rozvozce nábytku Čechy - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Obchodní zástupce / rozvozce nábytku Čechy - Celá ČRPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Obchodní zástupce / rozvozce nábytku ČechyEmail:romana.cempirkova@bradop.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodní zástupce / rozvozce nábytku ČechyTelefon:+420 558 341 277

Popis pracovní pozice:
- intenzivní péče o stávající zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků
- v případě potřeby rozvoz nábytku
- výběr hotovosti
- řešení reklamací
- cca 1 x týdně příjezd na centrálu do Jablunkova (MS kraj)

Požadujeme:
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- reprezentativní vystupování a upravený vzhled
- rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje
- vysoké pracovní nasazení
- řidičský průkaz sk.B
- práce na ŽL
- spolehlivost
- předchozí zkušenosti v oboru výhodou

Nabízíme:
- motivační finanční ohodnocení s pohyblivou složkou
- přátelský kolektiv
- pružnou pracovní dobu
- firemní automobil pro služební cesty
- kariérní růst
- benefity:
firemní sauna, zapůjčení pracovního nářadí a zábavné techniky (rafty, skákací hrad..), firemní akce

Ověřený uživatel Romana Cempírková | Frýdek-Místek , 73991 Jablunkov
Telefon: +420 558 341 277
Email: romana.cempirkova@bradop.cz