Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5188

Pracovník/ce odbytu v prodeji stavebního materiálu

STAVTRANS-PARDUBICE, spol. s r.o.- nabídka práce Pracovník/ce odbytu v prodeji stavebního materiáluFirma:STAVTRANS-PARDUBICE, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice - Rosice nad Labem, Pardubice
Volné pracovní místo: Pracovník/ce odbytu v prodeji stavebního materiálu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník/ce odbytu v prodeji stavebního materiálu - PardubicePlat:od 15000 Kč/měs
Kontaktní email na pozici: Pracovník/ce odbytu v prodeji stavebního materiáluEmail:pardubice@stavtrans.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník/ce odbytu v prodeji stavebního materiáluTelefon:+420724040357

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka pro prodej ve stavebninách v Pardubicích na jednosměnný provoz Po-Pá na 6-8 hod.
Náplň práce: komunikace se zákazníky, zpracování nabídek, výdej zboží, administravní a úklidové práce

Požadujeme:
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- dobrá komunikace a vstřícné jednání se zákazníkem
- ochota ke studiu potřebných znalostí o stavebních materiálech
- výhodou je orientace v účetnictví

Nabízíme:
Možnost dohody na pracovní době i na zkácený úvazek.
Nástupní plat - od 15000 Kč/měs, 5 týdnů dovolené , stravenky

Ověřený uživatel Libor hanzl | Pardubice , PardubiceVII - Rosice
Telefon: +420724040357
Email: pardubice@stavtrans.cz