Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5168

Operátor skladu/skladník elektro Brno

Elfetex spol. s r.o.- nabídka práce Operátor skladu/skladník elektro BrnoFirma:Elfetex spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Brno, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: Operátor skladu/skladník elektro Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor skladu/skladník elektro Brno - Jihomoravský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Operátor skladu/skladník elektro BrnoEmail:lhorejsi@elfetex.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor skladu/skladník elektro BrnoTelefon:+420 602 506 378
Další údaje o pozici: Operátor skladu/skladník elektro BrnoDalší údaje:p. Hönig - mhonig@elfetex.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme operátora skladu pro pobočku v Brně.
Mezi Vaše denní úkoly budou patřit kompletní logistické činnosti, příjem a výdej zboží, příprava
objednávek pro zákazníky, prodej zboží, rozvoz zboží.

Požadujeme:
Výuční list
Znalost elektroinstalačního materiálu výhodou.
Praxe v oboru výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
Nabízíme zajímavou a různorodou práci v úspěšné a stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení,
roční prémie, zaměstnanecké výhody, jednosměnný provoz.

Ověřený uživatel Elfetex spol. s r.o. | Brno - město , Plzeň
Telefon: 730 570 808
Email: lhorejsi@elfetex.cz