Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5159

Skladník / Kontrolór

HotAir.cz- nabídka práce Skladník / KontrolórFirma:HotAir.cz
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Slezská Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Skladník / Kontrolór - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník / Kontrolór - OstravaPlat:24 000,-
Kontaktní email na pozici: Skladník / KontrolórEmail:prace@hotair.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník / KontrolórTelefon:+420603357606
Další údaje o pozici: Skladník / KontrolórDalší údaje:Lukáš Urbanec

Popis pracovní pozice:
Hledáme technicky zaměřeného skladníka, který u nás bude především vychystávat a kontrolovat zboží pro
expedici.
Náplň práce: vychystávání a kontrola zboží, chystání produktů prodávaných na metráž, počítání
samolepek, zaskladňování zboží, evidence skladu.

Požadujeme:
Technické zaměření je nutné, vzhledem k povaze prodávaného zboží (www.hotair.cz). Dále je nutná přesnost,
zodpovědnost a pečlivost pro počítání většího množství zboží - např. samolepek, jehel atd... Elektro
vzdělání je velkou výhodou není ovšem nutné.

Nabízíme:
Nabízíme čisté a teplé pracovní prostředí, pohodový kolektiv, firemní kávu a tykání se šéfem + firemní
akce a bonusy. Firma sídlí v Ostravě nad Bazaly. Své životopisy zasílejte na info@hotair.cz.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lukáš Urbanec | Ostrava , Slezská Ostrava
Telefon: 603357606
Email: prace@hotair.cz