Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5111

doplňování zboží Bořanovice

ABZAKOVO spol. s r. o.- nabídka práce doplňování zboží BořanoviceFirma:ABZAKOVO spol. s r. o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Bořanovice, Praha-východ
Volné pracovní místo: doplňování zboží Bořanovice - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: doplňování zboží Bořanovice - Praha-východPlat:114,-
Kontaktní email na pozici: doplňování zboží BořanoviceEmail:kancelar@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: doplňování zboží BořanoviceTelefon:+420 775 522 219
Další údaje o pozici: doplňování zboží BořanoviceDalší údaje:Svobodová Viktorie

Popis pracovní pozice:
Pro dlouhodobou spolupráci hledáme brigádníky na pozici - doplňování do potravin v Bořanovicích.
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

doplňování zboží
kontrola kvality potravin
komunikace s přímým nadřízeným

Požadujeme:
potravinářský průkaz
min. věk 18 let
příjemné vystupování
pracovitost
zodpovědnost
výpis z TR

Nabízíme:
Mzda 114,-/hod.
dlouhodobá spolupráce
nástup ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu