Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5075

OBCHODNÍK/OBCHODNICE

Hortim-International spol.s.r.o- nabídka práce OBCHODNÍK/OBCHODNICEFirma:Hortim-International spol.s.r.o
Volné pracovní místo: Karlovy VaryMísto práce:Mostecká 178, Otovice Karlovy Vary 1, Karlovy Vary
Volné pracovní místo: OBCHODNÍK/OBCHODNICE - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OBCHODNÍK/OBCHODNICE - Karlovy VaryPlat:25000-30000
Kontaktní email na pozici: OBCHODNÍK/OBCHODNICEEmail:zamestnani@hortim.cz
Kontaktní telefon na pozici: OBCHODNÍK/OBCHODNICETelefon:+420 601 127 174

Popis pracovní pozice:
Co vás na této pozici čeká:
•Péče o stávající zákazníky (řešení standartních požadavků, uzavírání objednávek, operativní
řešení problémů, reklamace)
•Aktivní vyhledávání nových zákazníků
•Vedení obchodních jednání se zákazníky (hotely, restaurace, instituce)
•Spolupráce na marketingových aktivitách pobočky
•30% práce v terénu, 70% práce v kanceláři

Požadujeme:
Jste to vy?
•Máte praxi na pozici obchodníka/prodejce min. 2 roky?
•Máte praxi v oblasti rychloobrátkového zboží? (výhodou)
•Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a jste aktivní řidič?
•Ovládáte německý jazyk? (výhodou)
•Umíte pracovat s PC (MS Office)?
•Máte výborné komunikační a organizační schopnosti?
•Zvládáte vysoké pracovní nasazení a jste časově flexibilní?

Nabízíme:
Rádi Vám nabídneme:
•Práci u významného dodavatele čerstvého ovoce a zeleniny
•Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
•Získávání zkušeností v oblasti obchodování s rychloobrátkovým zbožím
•Systém benefitů (stravenky, penzijní připojištění, nákup produktů na internetu za zvýhodněné ceny a
další)
•Samostatnou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí, kde se nebudete nudit
•Rozšířené možnosti čerpání dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Mudráková | Brno - město , Brno
Telefon: 543 522 167
Email: mudrakovah@hortim.cz