Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5066

montážní technik Osov, Hořovice

ABZAKOVO spol. s r. o.- nabídka práce montážní technik Osov, HořoviceFirma:ABZAKOVO spol. s r. o.
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Osov, Hořovice, Beroun
Volné pracovní místo: montážní technik Osov, Hořovice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: montážní technik Osov, Hořovice - BerounPlat:160 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: montážní technik Osov, HořoviceEmail:zamestnani@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: montážní technik Osov, HořoviceTelefon:+420 774 222 236
Další údaje o pozici: montážní technik Osov, HořoviceDalší údaje:Ryndychová Tamara

Popis pracovní pozice:
montážní práce ~ zastřešení teras a bazénů u klientů
·         strojírenská a ruční výroba, práce s hliníkovými profily
·         práce s jednotlivými technologiemi, stroji, ručním nářadím
·         komunikace s klienty

Požadujeme:
SOU technického směru
·         řidičský průkaz skupiny B a BE, C a CE
·         manuální zručnost, fyzickou zdatnost
·         zkušenost či schopnost číst z výkresové dokumentace

·         uvítáme základy AJ nebo NJ, není podmínkou
·         proaktivní přístup a orientaci na zákazníka
·         velkou míru samostatnosti

Nabízíme:
 možnost profesního a osobního růstu
·         neformální prostředí a přátelský kolektiv
·         být součástí předního výrobce bazénů v Evropě (prodej do 70 zemí světa)
·         sazba: 160,-Kč/hod

benefity: týden dovolené navíc, Multisport kartu,
závodní stravování, stravenky
příspěvek na penzijní připojištění
pružnou pracovní dobu

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu