Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5065

servisní technik-elektrikář okr. Beroun

ABZAKOVO spol. s r. o.- nabídka práce servisní technik-elektrikář okr. BerounFirma:ABZAKOVO spol. s r. o.
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Osov, Hořovice, Beroun
Volné pracovní místo: servisní technik-elektrikář okr. Beroun - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: servisní technik-elektrikář okr. Beroun - BerounPlat:170,-
Kontaktní email na pozici: servisní technik-elektrikář okr. BerounEmail:zamestnani@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: servisní technik-elektrikář okr. BerounTelefon:+420 774 222 236
Další údaje o pozici: servisní technik-elektrikář okr. BerounDalší údaje:Ryndychová Tamara

Popis pracovní pozice:
• servisní a montážní činnost bazénů, zastřešení a vířivých van u zákazníka
• montáž nových výrobků včetně jejich zapojení
• údržba bazénů včetně bazénové technologie
• technické poradenství
• místo pracoviště okres Beroun

Požadujeme:
• řidičský průkaz skupiny B, skupina C a E výhodou
• zodpovědnost a spolehlivost
• samostatnost
• schopnost rychle se učit novým věcem
• časovou flexibilitu
• vzdělání v oboru elektro - výhodou
• platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 min. §6

Nabízíme:
• zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
• možnost profesního a osobního růstu,
• práci plnou výzev,
• neformální prostředí a přátelský kolektiv,
• atraktivní mzdové ohodnocení,
• širokou škálu firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování,
stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, pružnou pracovní
dobu, věrnostní benefity .
• sazba: 170-180,-Kč/hod.

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu