Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5039

ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM.CZ

Inzerát č: P5039 | Vloženo: 04.04.2019 | Poslední aktualizace: 17.04.2019 17:35:56
KNIHCENTRUM.CZ s.r.o.- nabídka práce ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM.CZFirma:KNIHCENTRUM.CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM.CZ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM.CZ - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM.CZEmail:ivana.wisnerova@pemic.cz
Kontaktní telefon na pozici: ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM.CZTelefon:+420721528377

Popis pracovní pozice:
• příprava kávy a drobného občerstvení
• pečení dortů a výrobu dezertů
• obsluha zákazníků
• práce s pokladnou
• údržba a úklid přístrojů, nádobí a vybavení
• objednávání, evidence a inventarizace zboží
• spolupráce s ostatním personálem kavárny a knihkupectví

Požadujeme:
• praxi v oboru kavárník nebo příbuzném výhodou
• zkušenosti s vedením pokladny
• příjemné vystupování, komunikativnost
• bezúhonnost, spolehlivost, loajálnost
• ochotu pracovat ve směnném režimu
• zdravotní průkaz

Nabízíme:
• motivační ohodnocení formou podílu z tržby plus bonusy za překročení plánu tržby
• firemní benefity (stravenky, vzdělávání, sleva na firemní zboží)
• hlavní pracovní poměr na plný úvazek
• zajímavá práce v příjemném nekuřáckém prostředí
• zázemí stabilní společnosti

Výběrové řízení bude probíhat v pátek 26.4.2019.

Ověřený uživatel Ivana Wisnerová | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 721 528 377
Email: ivana.wisnerova@pemic.cz