Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P5036

M&M reality přijme asistentku pobočky do Svitav

M&M reality holding a.s.- nabídka práce M&M reality přijme asistentku pobočky do SvitavFirma:M&M reality holding a.s.
Volné pracovní místo: SvitavyMísto práce:Svitavy, Milady Horákové 373/10, Svitavy
Volné pracovní místo: M&M reality přijme asistentku pobočky do Svitav - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: M&M reality přijme asistentku pobočky do Svitav - SvitavyPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: M&M reality přijme asistentku pobočky do SvitavEmail:ustinadorlici@mmreality.cz
Kontaktní telefon na pozici: M&M reality přijme asistentku pobočky do SvitavTelefon:608303804

Popis pracovní pozice:
Jsme kreativní a hledáme nové nápady a řešení. Portfolio našich služeb je širší než nabídka běžných
reklamek. Opíráme se o zkušenosti získané nejen při tvorbě tváře nejúspěšnější české realitní značky,
ale i z jiných realizací pro další české i nadnárodní společnosti. Nabízíme prostor pro realizaci Vašich
nápadů a vizí.

Asistentka pobočky - Svitavy

Co je náplní dané pozice?

- administrativní podpora vedoucí pobočky (filtrování a vyřizování části e-mailové korespondence,
sjednávání schůzek, pořizování zápisů z jednání, rozdělování dohodnutých úkolů z jednání a kontrola
jejich plnění, vyplňování administrativních šablon apod.)
- vyhledávání informací v interní databázi, webech atp.
- péče o klienty, návštěvy úřadů (zajištění materiálů atp.)
- péče o makléře pobočky

Požadujeme:
Co je pro danou pozici potřeba?

- ukončené středoškolské vzdělání
- vyjednávací schopnosti, vysoká sociální kompetence, flexibilita, schopnost pracovat v teamu a schopnost prosadit
se
- časová flexibilita a dobrý time-management
- bezchybný písemný projev v ČJ, včetně stylistiky
- výborná znalost MS Word, Excel, PowerPoint, google apps. (zejm. kalendář, mail, disk)
- proklientský přístup
- sympatické vystupování, otevřenost, jakož i schopnost vhodné argumentace, vlastní iniciativa, velmi dobré
komunikační schopnosti a nadprůměrné nasazení
- zodpovědnost, důslednost, loajalita

Nabízíme:
Co vám můžeme nabídnout?

- osobnostní i odborný rozvoj
- příjemné prostředí
- přátelský a dynamicky se rozvíjející pracovní tým
- možnost být u tvorby a zavádění procesů organizace
- služební telefon a PC
- kromě práce i zábavu při firemních akcích
- motivační finanční ohodnocení
- zázemí silné společnosti
- propracovaný systém vzdělávání
- prostor pro seberealizaci
- nástup: ihned

Ověřený uživatel Michaela Šeredová | Ústí nad Orlicí , Ústí nad Orlicí
Telefon: 608303804
Email: mmrealityustinadorlici@gmail.com