Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4970

JUNIOR KONZULTANT/KA PRÁCE V PRAZE

Famiro Consult s.r.o.- nabídka práce JUNIOR KONZULTANT/KA PRÁCE V PRAZEFirma:Famiro Consult s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: JUNIOR KONZULTANT/KA PRÁCE V PRAZE - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: JUNIOR KONZULTANT/KA PRÁCE V PRAZE - PrahaPlat:25 000- 45 000
Kontaktní email na pozici: JUNIOR KONZULTANT/KA PRÁCE V PRAZEEmail:veronikabirbicova@gmai.com
Kontaktní telefon na pozici: JUNIOR KONZULTANT/KA PRÁCE V PRAZETelefon:+420 727 923 881

Popis pracovní pozice:
Chcete nastartovat svou kariéru správným směrem?
Chcete pracovat v týmu mladých, ambiciozních lidí?
Máte spoustu energie a obchodního ducha?
Pokud ANO, naše společnost bude pro Vás ta správná volba!

Vaše náplň práce:

- příprava podkladů ke smlouvám
- e-mailová a telefonická komunikace s klienty
- obchodní schůzky v sídle společnosti
- rozšiřování klientského portfólia
- reporting

Požadujeme:
- řádně ukončené SŠ/SOU
- trestní bezúhonnost
- uživatelskou znalost práce na PC
- výbornou znalost českého nebo slovenského jazyka
- aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- schopnost rychlé reakce a velmi dobré komunikace

Nabízíme:
- práci v moderní kanceláři na Praze 4
- pracovní dobu PO-PÁ/8hod
- mobilní telefon
- občerstvení na pracovišti
- zajímavé motivační programy
- odborné zaškolení zkušenými manažery
- mladý a přátelský tým kolegů
- možnost seberealizace a kariérního růstu
- velmi zajímavé mzdové ohodnocení (fixní mzda+bonusy)
- po zaškolení průměrná mzda 35 000,-
- nástup dle Vašich časových možností ihned/dle dohody

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika | Praha , Kavči hory
Telefon: 727923881
Email: veronikabirbicova@gmai.com