Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4961

Obchodní zástupce pro prodej krmiv Morava

Inzerát č: P4961 | Vloženo: 11.03.2019 | Poslední aktualizace: 11.03.2019 09:37:37
Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Obchodní zástupce pro prodej krmiv Morava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní zástupce pro prodej krmiv Morava - Moravskoslezský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obchodní zástupce pro prodej krmiv MoravaEmail:eva.sipova@happydog.cz

Popis pracovní pozice:
Česká společnost EUROBEN, s.r.o. pohybující se na trhu distribuce kvalitních německých krmiv pro psy a kočky
již od roku 1997 v ČR a od roku 2001 na Slovensku v současné chvíli hledá vhodného kandidáta na pozici
obchodního Obchodního zástupce prodeje krmiv pro Moravu.

- Prodej krmiv pro psy a kočky stávajícím zákazníkům
- Péče o stávající zákazníky, obchodní a marketingové aktivity
- Aktivní vyhledáváních nových zákazníků - akviziční činnost
- Zajištění a tvorba objednávek
- Plnění obchodních plánů pro stanovený region
- Pravidelný reporting o výsledcích a plánech své práce

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
- Prokazatelná praxe na pozici obchodního zástupce
- Zkušenosti v oboru prodeje krmiv, případně v oblasti výživy psů a koček podmínkou
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost svěřeného regionu (místo bydliště ideálně Morava)
- Znalost práce na PC
- Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:
- Zázemí úspěšné české obchodní společnosti
- Práci na HPP s flexibilní pracovní dobou
- Auto, telefon, tablet
- Nákup produktů za zvýhodněné ceny
- Zajímavé platové podmínky + finanční bonusy

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný profesní životopis na e-mail: eva.sipova@happydog.cz.

Nástup možný ihned.

Inzerent:
Ověřený uživatel Eva Šípová | Ústecký kraj , Teplice
Telefon: +420 737 245 665
Email: eva.sipova@happydog.cz