Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4958

Obchodní/Prodejní skupina Vsetínsko/Zlínsko

Volné pracovní místo: Zlínsky krajMísto práce:Zlínsky kraj
Volné pracovní místo: Obchodní/Prodejní skupina Vsetínsko/Zlínsko - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Obchodní/Prodejní skupina Vsetínsko/Zlínsko - Zlínsky krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obchodní/Prodejní skupina Vsetínsko/ZlínskoEmail:novosad@inenergie.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodní/Prodejní skupina Vsetínsko/ZlínskoTelefon:+420 723 605 611

Popis pracovní pozice:
Společnost IN ENERGIE Prodej s.r.o. hledá pro zahájení spolupráce OBCHODNÍ/PRODEJNÍ SKUPINU pro oblast
Vsetínska. Popřípadě převezme klientský kmen na dodávky elektřiny a zemního plynu pro oblast Vsetínsko,
Zlínsko.

Máte k dispozici obchodní zástupce/prodejce a hledáte do svého portfolia nový produkt/službu? Pak hledáme
právě Vás.

Náplň práce:
Získávání nových klientů z oblasti domácností a firem

Požadujeme:
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné a reprezentativní vystupování, samostatnost a
aktivní přístup obchodníků
Zkušenosti a praxe z oblasti energetiky výhodou

Nabízíme:
Zajímavý a konkurenceschopný produkt
Zaškolení v oblasti energetiky
Zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na výsledek práce
Zaměstnanecké tarify pro všechny zaměstnance

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: 723261796
Email: katerina.jopkova@gmail.com