Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4957

Obchodní zástupce/prodejce

Volné pracovní místo: Zlínsky krajMísto práce:Zlínsky kraj
Volné pracovní místo: Obchodní zástupce/prodejce - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní zástupce/prodejce - Zlínsky krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obchodní zástupce/prodejceEmail:novosad@inenergie.cz

Popis pracovní pozice:
Získávání nových klientů z oblasti domácností a firem
Péče o stávající i novou klientelu
Vyhledávání obchodních příležitostí a monitoring konkurence

Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Příjemné a reprezentativní vystupování
Samostatnost a aktivní přístup
Zkušenosti a praxe z oblasti obchodu výhodou
Znalost práce na PC
Časová flexibilita
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz sk. B
Bydliště v regionu

Nabízíme:
Zaškolení a individuální koučink
Zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na výsledek práce
Zaměstnanecké tarify
Perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci na HPP
Služební vozidlo, notebook, telefon

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: 723261796
Email: katerina.jopkova@gmail.com