Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4950

NÁKUPČÍ JUNIOR - KARIÉRNÍ RŮST

Hortim-International spol., s.r.o- nabídka práce NÁKUPČÍ JUNIOR - KARIÉRNÍ RŮSTFirma:Hortim-International spol., s.r.o
Volné pracovní místo: Praha-západMísto práce:Praha - Lipence, K Radotínu 492, Praha-západ
Volné pracovní místo: NÁKUPČÍ JUNIOR - KARIÉRNÍ RŮST - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: NÁKUPČÍ JUNIOR - KARIÉRNÍ RŮST - Praha-západPlat:25000-35000Kč
Kontaktní email na pozici: NÁKUPČÍ JUNIOR - KARIÉRNÍ RŮSTEmail:zamestnani@hortim.cz
Kontaktní telefon na pozici: NÁKUPČÍ JUNIOR - KARIÉRNÍ RŮSTTelefon:601 127 174

Popis pracovní pozice:
- Organizování logistiky
- Komunikace s dodavateli, obchodním týmem, provozem, dopravou
- Spravování dat v interním systému, zpracovávání reportů
- Komunikace v anglickém jazyce na středně pokročilé úrovni
- Budete administrativní podporou nákupčím
- Získávání dalších zkušeností a znalostí v oblasti obchodu

Požadujeme:
- Jste "výzvař"?
- Nebojíte se komunikovat a jít si pro informace?
- Jste ambiciozní a chcete profesně růst?
- Máte organizační schopnosti a dokážete se rychle rozhodnout?
- Jste schopen komunikovat v anglickém jazyce na středně pokročilé úrovni?
- Umíte pracovat s PC?
- Jste akční, flexibilní a odolný vůči stresu?

Nabízíme:
- Práci u významného dodavatele čerstvého ovoce a zeleniny
- Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- Profesní růst a možnost získání dalších zkušeností
- Systém benefitů (stravenky, penzijní připojištění, nákup zboží na internetu za zvýhodněné ceny,
flexipasy, multisportkarta a další)
- Samostatnou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí, kde se nebudete nudit
- Rozšířené čerpání dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Mudráková | Brno - město , Brno
Telefon: 543 522 167
Email: mudrakovah@hortim.cz