Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4785

Brigáda v bistru

Berounská sportovní a.s.- nabídka práce Brigáda v bistruFirma:Berounská sportovní a.s.
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun, Beroun
Volné pracovní místo: Brigáda v bistru - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda v bistru - BerounPlat:90,-Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Brigáda v bistruEmail:belohlavek@tipsportlaguna.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda v bistruTelefon:+420 727 917 823
Další údaje o pozici: Brigáda v bistruDalší údaje:Stanislav Bělohlávek

Popis pracovní pozice:
Přijmeme brigádníky na DPP do bistra rychlého občerstvení na aquapark v Berouně.Pracovní náplň-prodej u
pultu,pomocné práce v kuchyni,úklidové práce apod.Práce o víkendech,svátcích,prázdninách, popř.zastupování
při dovolených, nemoci.

Požadujeme:
Věk minimálně 18 let, zdravotní průkaz.

Inzerent:
Ověřený uživatel Stanislav Bělohlávek | Beroun , Beroun
Telefon: 727917823
Email: sta.bel@seznam.cz