Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4782

Spolupráca v podnikaní

Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Pardubický kraj
Volné pracovní místo: Spolupráca v podnikaní - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Spolupráca v podnikaní - Pardubický krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Spolupráca v podnikaníEmail:miriamblasko777@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Spolupráca v podnikaníTelefon:+420737077421

Popis pracovní pozice:
Spolupráca v podnikaní, oblasť : sieť internetových obchodov, osobný franchising.

Požadujeme:
Samostatnosť, záujem sa učiť niečo nové, záujem o prácu s luďmi.

Nabízíme:
Profesionálne zaškolovanie, práca v teame, spravodlivé odmeny.

Ověřený uživatel Miriama Blašková | Pardubický kraj , Pardubice
Telefon: 737 077 421
Email: miriamblasko777@gmail.com