Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4694

Módní poradce v PRAGUE THE STYLE OUTLETS

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Módní poradce v PRAGUE THE STYLE OUTLETS - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Módní poradce v PRAGUE THE STYLE OUTLETS - PrahaPlat:25000,- - 30000,-
Kontaktní email na pozici: Módní poradce v PRAGUE THE STYLE OUTLETSEmail:lucienesvadbova@maxtara.cz
Kontaktní telefon na pozici: Módní poradce v PRAGUE THE STYLE OUTLETSTelefon:+420606779610

Popis pracovní pozice:
Prodej luxusní pánské a dámské módy v The Style Outlets centre v Tuchoměřice.

Požadujeme:
Výborné komunikační dovednosti
Znalost nejlépe angličtiny
Maximální pracovní nasazení
Čistý a upravený vzhled
Zájem o módu a chuť se vzdělávat v módních trendech
Aktivní přístup
Zkušenosti s přímým prodejem velkou výhodou
Spolehlivost

Nabízíme:
Zázemí v silné a stabilní společnosti, která je na trhu již 20 let
Nadstandartní platové ohodnocení!!
Provize z prodeje prodaného zboží
Příplatky za práci o svátcích a víkendech
Placené přesčasy
Práce v luxusním a čistém prostředí
Možnost kariérního růstu
Kompletní zaučení a vzdělání v oblasti módy a trendů.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Nesvadbová | Celá ČR , Hlučín
Telefon: +420606779610
Email: lucienesvadbova@maxtara.cz