Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4684

Obchodní referent do koupelnového studia s prací na skladě

Muebles koupelny- nabídka práce Obchodní referent do koupelnového studia s prací na skladěFirma:Muebles koupelny
Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Olomouc, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Obchodní referent do koupelnového studia s prací na skladě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní referent do koupelnového studia s prací na skladě - Olomoucký krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Obchodní referent do koupelnového studia s prací na skladěEmail:muebleskoupelny@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Obchodní referent do koupelnového studia s prací na skladěTelefon:602705161

Popis pracovní pozice:
Nabízím práci v koupelnovém studiu. Práce v kanceláři, komunikace s lidmi, grafické návrhy, vše zaučím.
Občasné vyjíždění na sklad s prací na skladě - výdej, příjem zboží.

Požadujeme:
SŠ, technické nadání,řidičák skupiny B, zájem o práci, alespoň částečná znalost angličtiny nebo
španělštiny.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Mačáková | Olomoucký kraj , Olomouc
Telefon: 602705161
Email: muebleskoupelny@gmail.com